O projekcie

Nazywam się Anna Matuszczak i jestem szczęśliwą matką dwójki dzieci: 3 letniego już Wojtka oraz rocznej Alicji. Razem z mężem zawsze ceniliśmy sobie aktywny tryb życia. Kiedy w naszym życiu pojawiło się pierwsze dziecko,  nagle świat wywrócił się do góry nogami – wszystko zaczęło kręcić się wokół maluszka. Jednak wspólnymi siłami udało nam się zorganizować czas i pomysł na treningi. Dodatkowo interesuję się także zdrowym odżywianiem, dietą. W niniejszym portalu będzie można znaleźć porady dotyczące tego jak wrócić do formy po ciąży.

Treningi po ciąży

Oczywiście nasze treningi były (i nadal są) zróżnicowane. Korzystaliśmy z czasu, kiedy dziecko zapadało w drzemkę w trakcie dnia i uprawialiśmy, na przykład jogę. Jednak szukaliśmy też innych sposobów – po pewnym czasie natknęliśmy się w internecie na wózki do biegania. Pomysł bardzo nam się spodobał i postanowiliśmy wypróbować swoje siły. Zaczęliśmy zatem szukać wózka…

Który jogger kupić?

Chcąc zakupić jogger dla naszego dziecka, okazało się że nie jest to takie proste. Temat w Polsce nie był znany, a wózki do biegania mylone były ze zwykłymi wózkami  spacerowymi. Sprzedawcy nie potrafili doradzić w kwestii wyboru wózka.

Dlatego sami postanowiliśmy zapoznać się z tematem, a zdobytą wiedzą podzielić się z wami na tej witrynie. Partnerem, który nas wspiera, jest sklep internetowy wozimysie.pl który oferuje wózki do biegania, przyczepki rowerowe i foteliki. Wiele rzeczy o których będziemy pisać na tym portalu, będzie czerpane z wiedzy właścicieli sklepu, którzy  jako jedyni sprzedawcy naprawdę znali się na temacie i we wszystkim byli w stanie nam pomóc, dlatego zainteresowanym serdecznie polecamy ich sklep.

Postaram się na moim portalu zaprezentować wam modele wózków do biegania, a także fotelików czy przyczepek rowerowych. Będę również zamieszczać porady odnośnie treningów, zdrowego odżywiania, czy ciekawych zdrowych przepisów. Serdecznie zapraszam do czytania, obserwowania, śledzenia i komentowania oczywiście 😀 Pozdrawiam 😀