Najlepsze wózki biegowe 2018 roku

W kategorii wózków biegowych każdy kolejny rok przynosi nowe rozwiązania, funkcjonalności oraz technologie. Producenci wyposażenia do transportu dzieci dokładają wszelkich starań, by wprowadzić na rynek wózki wyprzedzające konkurencję pod względem lekkości, mobilności i pakowności. Rok 2018 jeszcze nie dobiegł końca, ale już teraz, po sezonie wakacyjnym, możemy wyłonić pierwszych zwycięzców w walce o miano najbezpieczniejszego i najbardziej komfortowego wózka biegowego.

Aktywność fizyczna ważna jest w życiu każdego człowieka, niezależnie od płci i wieku. Także – a może szczególnie – młode mamy powinny dbać o swoją kondycję po ciąży. W erze rosnącej świadomości, jak chodzi o zdrowie i piękną sylwetkę, bieganie z wózkiem staje się coraz bardziej popularne. Moda na bycie fit sprawia, że coraz chętniej wychodzimy z domu i podejmujemy się nowych wyzwań. Dodatkowo zaczynamy krzewić dobre nawyki u swoich dzieci – już od najmłodszych lat. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sportowemu i dziecięcemu nie ma rzeczy niemożliwych. Młodzi rodzice mogą uprawiać sporty, podróżować i żyć aktywnie, mając swoje pociechy zawsze przy sobie.

Nic dziwnego, że wózki biegowe w szybkim czasie zdobyły tak dużą popularność. W ostatnich latach nastąpił szybki rozwój nowych technologii pozwalających przystosować wózek na potrzeby nie tylko spacerów, ale także joggingu w trudnym terenie. Wózki mają coraz lepszą amortyzację, produkowane są z lekkich materiałów i są przy tym coraz bardziej wytrzymałe. Duża pojemność w stosunku do niewielkich rozmiarów pozwala na transport niemowląt i dzieci, a także akcesoriów i dodatkowego bagażu. Jakie są najnowocześniejsze i najlepsze modele wózków do biegania na polskim rynku? Oto nasze typy.

Thule Urban Glide 2.0

Rewelacyjna propozycja marki Thule, znanej z produkcji najwyższej jakości asortymentu transportowego. Wózek biegowy, który zmieści małego pasażera oraz bagaże. Jego maksymalna ładowność to 34 kg. Wózek jest bardzo zwrotny, sterowny i lekki, a także wyposażony jest w nowoczesny system amortyzacji. Maluch podróżuje komfortowo i bezpiecznie. Thule Urban Glide 2.0 wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i hamulec typu twist, a także posiada między innymi boczne okienka wentylayjne i rozkładane oparcie. Przemyślana konstrukcja pozwala składać i rozkładać wózek nawet przy użyciu jednej ręki, dzięki czemu możemy go łatwo transportować i przechowywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *