X lander run – dla aktywnych rodziców

Pasję do biegania (oraz do innych form sportu) winniśmy zaszczepiać w dziecku już od najmłodszych lat. Dzięki wózkom do biegania, mamy możliwość uprawiania sportu, bez konieczności szukania niani czy opiekunki na czas treningu – możemy ten czas spędzić z naszą pociechą. Wśród wielu profesjonalnych wózków do biegania, ciężko wybrać ten jeden, który będzie nam najbardziej odpowiadać. W związku z tym chcemy zaprezentować dzisiaj jeden z naszych sprawdzonych produktów – wózek  X lander run.

Producenci tego wózka zadbali przede wszystkim o bezpieczeństwo maluszka. X lander run pozwala na szybki, intensywny trening – nawet przy gwałtownym hamowaniu, nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszej pociechy. Jogger ten jest idealny zarówno dla rodziców rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem, jak i dla tych mocno zaawansowanych. Bez trudu pokona wszelkiego rodzaju trasę – czy to będzie asfalt, leśna dróżka, czy nadmorska plaża. Wózek po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku – bez problemu zatem można zabrać go ze sobą na wakacje.

Istnieje wiele czynników, decydujących o bezpieczeństwie wózka – przede wszystkim są to fachowo skonstruowane hamulce – tylni i przedni. W chwilach przerwy można całkowicie unieruchomić wózek tylnym hamulcem, a podczas intensywnego  biegu przedni hamulec pozwoli na bezpieczne zatrzymanie mocno rozpędzonego wózka. Za amortyzację wstrząsów odpowiadają koła wózka (dwa z tyłu, jedno z przodu). Kolejny plus za bezpieczeństwo należy się X-landerowi za pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można regulować odpowiednio do wzrostu pociechy.  Innym detalem będzie podnóżek oświetlony diodami LED, dzięki czemu będziemy widoczni biegając wieczorową porą.

Poza zaletami związanymi z kwestią bezpieczeństwa X lander run posiada również wiele zalet cenionych przez sportowców. Specjalna konstrukcja kół pozwala na zwrotność wózka (dzięki czemu bez problemu skręcamy w czasie biegu – nawet bardzo szybkiego). X lander run to wózek stabilny, odporny na wstrząsy, jednocześnie wykonany jest  z lekkich materiałów, nie stanowi więc dużego obciążenia dla biegaczy. Rącza wózka wykonana jest z materiału zapobiegającego otarciom, a na niej znajduje się dzwonek.

Zaletami wózka jest także nowoczesny design. Wózek może posłużyć również za zwykłą spacerówkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *