Przyczepka Weehoo i-Go 2 – podwójna przyjemność z jazdy

 

Dla każdej młodej kobiety informacja o tym, że będzie mamą bliźniaków, może być na początku oszałamiająca. Zaczyna się zastanawiać nad tym, jak taką ciążę zniesie jej ciało, jak będzie wyglądał brzuch po urodzeniu dwójki dzieci. Pojawiają się także wątpliwości, czy będzie miała na tyle siły i cierpliwości, by zajmować się w jednym momencie dwójką niemowlaków. Ale z drugiej strony, dwójka dzieci to podwójne szczęście. Kiedy na świecie pojawiają się maluszki, wszystkie inne troski odchodzą w niepamięć.

Po jakimś czasie okazuje się, że opieka nad dwójką dzieci wcale nie jest taka trudna, a po krótkim czasie staje się przyjemnością i sensem życia. Jednak skupiając całą swoją uwagę na dzieciach nie można też zapominać o własnych potrzebach. Przez pierwsze dwa lata życia maluchów trzeba im poświęcać maksimum uwagi, ale przychodzi czas, kiedy trzeba pomyśleć o sobie. Każda kobieta po porodzie chce jak najszybciej dojść do sylwetki sprzed ciąży. Mogłoby się wydawać, że przy dwójce małych dzieci znalezienie chwili na ćwiczenia graniczy z cudem. Jest jednak przedmiot, który pozwoli na połączenie sportu ze spędzaniem czasu z dziećmi – przyczepka rowerowa dla dzieci.

Wystarczy podpiąć do swojego roweru przyczepkę i można jeździć na rowerze razem ze swoimi dziećmi. Przyczepka Weehoo i-Go 2 pozwala na przewożenie dwójki dzieci. Pozwala dzieciom aktywnie uczestniczyć w jeździe na rowerze, ponieważ jest wyposażona w pedały, z których dzieci mogą, ale nie muszą korzystać.

Przyczepka jest przede wszystkim bezpieczna. Posiada 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz pasy na pedałach, które są dostosowane do bardzo małych stópek. Weehoo i-Go 2 ma także obniżoną wysokość siedziska. Te rozwiązania sprawią, że dziecko będzie w przyczepce bezpieczne, nawet na najbardziej wymagających trasach.

Przyczepka rowerowa dla dzieci jest też bardzo łatwa w montażu. Jest dopasowana do większości modeli rowerów o okrągłych rurach podsiodełkowych. Koła mogą mieć średnicę do 26 do 29 cali. Zamiast śrub szybkozaciskowych zostały użyte zaczepy, więc nikt nie powinien mieć problemów z montażem przyczepki.

Przyczepka jest przeznaczona dla dzieci od 2 do 9 lat, więc przez długie lata będzie można się cieszyć rowerowymi wycieczkami ze swoimi dziećmi.

Dokupując do przyczepki odpowiednie akcesoria można sprawić, że korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze. Zamontowany daszek może chronić dziecko przed deszczem i słońcem. Sakwy bagażowe okażą się przydatne podczas dłuższej wycieczki. W nich można schować najpotrzebniejsze rzeczy na wyprawę.

Przyczepka Weehoo i-Go 2 jest idealną propozycją dla mam bliźniaków, które chcą uprawiać sport ze swoimi dziećmi. Komu można ją także polecić? Rodzicom, którzy mają jedno dziecko, ale planują w niedługim czasie kolejne. Przyczepkę można także wykorzystać zabierając na wycieczkę swojego jedynaka razem z jego najlepszym przyjacielem. Korzystanie z przyczepki daje same plusy. Nie tylko można aktywnie spędzić czas, ale przede wszystkim można spędzić ten czas z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *